Under 14

All matches

Final positions

1. Sheffield Utd
2. Wolves
3. Global Premier Soccer
4. Inishowen YL
5. Hibernian FC
6. Barnsley FC
7. FD Suomi (Finland)
8. Newhill FC
9. Tristar FC
10. East Donegal Sboys
11. Glenavon FC
12. Foyle Harps
13. Donegal Sboys
14. Altrincham FC
15. Trojans FC
16. St Patricks Castlederg
17. Coleraine FC
18. Letterkenny Rovers
19. Lisburn YL
20. Institute FC
21. Ardstraw Youth
22. Eglinton Eagles
23. Maiden City Academy
24. St Catherines FC
25. Dragons de la Vaucouleurs (France)
26. Oxford Utd
27. Tristar Colts FC
28. Limavady Utd
29. Enniskillen Rangers
30. St Oliver Pkt
31. Sion Swifts
32. Lifford Celtic

Click on each group to see its fixtures

A

Team P W D L GD PTS
Newhill FC 3 210 8-2 7
Altrincham FC 3 201 6-3 6
Institute FC 3 111 4-5 4
Tristar Colts FC 3 003 1-9 0

B

Team P W D L GD PTS
Hibernian FC 3 210 20-2 7
Donegal Sboys 3 210 8-3 7
Ardstraw Youth 3 012 3-13 1
Limavady Utd 3 012 2-15 1

C

Team P W D L GD PTS
Global Premier Soccer 3 300 11-0 9
Foyle Harps 3 201 12-3 6
Maiden City Academy 3 102 2-10 3
St Oliver Pkt 3 003 0-12 0

D

Team P W D L GD PTS
Wolves 3 300 31-1 9
Trojans FC 3 201 16-8 6
Coleraine FC 3 102 17-9 3
Lifford Celtic 3 003 1-47 0

E

Team P W D L GD PTS
Barnsley FC 3 210 11-3 7
East Donegal Sboys 3 111 4-5 4
Letterkenny Rovers 3 030 5-5 3
Oxford Utd 3 012 4-11 1

F

Team P W D L GD PTS
FD Suomi (Finland) 3 300 9-3 9
St Patricks Castlederg 3 111 6-6 4
Eglinton Eagles 3 021 5-7 2
Dragons de la Vaucouleurs (France) 3 012 1-5 1

G

Team P W D L GD PTS
Sheffield Utd 3 300 14-2 9
Tristar FC 3 201 13-3 6
Lisburn YL 3 102 8-4 3
Enniskillen Rangers 3 003 0-26 0

H

Team P W D L GD PTS
Inishowen YL 3 210 17-1 7
Glenavon FC 3 210 15-1 7
St Catherines FC 3 102 3-15 3
Sion Swifts 3 003 2-20 0

Cup

1-8  
Newhill FC (A/I)
2061 1-2
Inishowen YL (H/I)
  
Wolves (D/I)
2062 4-1
Barnsley FC (E/I)
  
Hibernian FC (B/I)
2063 1-4
Sheffield Utd (G/I)
  
Global Premier Soccer (C/I)
2064 0-0 pen (5-4)
FD Suomi (Finland) (F/I)
1-4  
Inishowen YL (Winner 2061)
2065 0-5
Wolves (Winner 2062)
  
Sheffield Utd (Winner 2063)
2066 2-0
Global Premier Soccer (Winner 2064)
5-8  
Newhill FC (Loser 2061)
2067 1-3
Barnsley FC (Loser 2062)
  
Hibernian FC (Loser 2063)
2068 3-0
FD Suomi (Finland) (Loser 2064)
1/2  
Wolves (Winner 2065)
2069 2-2 pen (2-4)
Sheffield Utd (Winner 2066)
3/4  
Inishowen YL (Loser 2065)
2071 0-1
Global Premier Soccer (Loser 2066)
5/6  
Barnsley FC (Winner 2067)
2070 0-4
Hibernian FC (Winner 2068)
7/8  
Newhill FC (Loser 2067)
2072 1-1 pen (0-3)
FD Suomi (Finland) (Loser 2068)

Plate

9-16  
Altrincham FC (A/II)
2074 0-1
Glenavon FC (H/II)
  
Trojans FC (D/II)
2075 0-2
East Donegal Sboys (E/II)
  
Donegal Sboys (B/II)
2076 1-2
Tristar FC (G/II)
  
Foyle Harps (C/II)
2077 5-1
St Patricks Castlederg (F/II)
9-12  
Glenavon FC (Winner 2074)
2078 2-2 pen (5-6)
East Donegal Sboys (Winner 2075)
  
Tristar FC (Winner 2076)
2079 2-2 pen (4-2)
Foyle Harps (Winner 2077)
13-16  
Altrincham FC (Loser 2074)
2080 1-0
Trojans FC (Loser 2075)
  
Donegal Sboys (Loser 2076)
2081 6-0
St Patricks Castlederg (Loser 2077)
9/10  
East Donegal Sboys (Winner 2078)
2082 1-2
Tristar FC (Winner 2079)
11/12  
Glenavon FC (Loser 2078)
2084 3-1
Foyle Harps (Loser 2079)
13/14  
Altrincham FC (Winner 2080)
2083 0-1
Donegal Sboys (Winner 2081)
15/16  
Trojans FC (Loser 2080)
2085 2-1
St Patricks Castlederg (Loser 2081)

Rosebowl

17-20  
Coleraine FC (2b3)
1476 4-0
Lisburn YL (3b3)
  
Institute FC (1b3)
1477 0-1
Letterkenny Rovers (4b3)
17/18  
Letterkenny Rovers (Winner 1477)
1598 0-3
Coleraine FC (Winner 1476)
19/20  
Institute FC (Loser 1477)
1605 1-3
Lisburn YL (Loser 1476)

Shield

21-24  
Maiden City Academy (5b3)
1474 0-1
Ardstraw Youth (8b3)
  
St Catherines FC (6b3)
1475 1-2
Eglinton Eagles (7b3)
21/22  
Ardstraw Youth (Winner 1474)
1606 3-2
Eglinton Eagles (Winner 1475)
23/24  
Maiden City Academy (Loser 1474)
1601 3-1
St Catherines FC (Loser 1475)

Vase

25-28  
Oxford Utd (2b4)
1517 3-3 pen (4-2)
Limavady Utd (3b4)
  
Dragons de la Vaucouleurs (France) (1b4)
1524 3-0
Tristar Colts FC (4b4)
25/26  
Oxford Utd (Winner 1517)
1602 1-2
Dragons de la Vaucouleurs (France) (Winner 1524)
27/28  
Limavady Utd (Loser 1517)
1608 0-3
Tristar Colts FC (Loser 1524)

Plaque

29-32  
Sion Swifts (6b4)
1521 1-2
Enniskillen Rangers (7b4)
  
St Oliver Pkt (5b4)
1522 5-0
Lifford Celtic (8b4)
29/30  
Enniskillen Rangers (Winner 1521)
1603 1-1 pen (4-1)
St Oliver Pkt (Winner 1522)
31/32  
Sion Swifts (Loser 1521)
1609 4-2
Lifford Celtic (Loser 1522)