Under 15

All matches

Final positions

1. Derry City
2. Finn Harps
3. Hearts
4. Hearts, Kells Blackwater)
5. Maiden City
6. St Catherines
7. Ballymoney
8. Willowbank
9. Limavady Utd
10. Carlisle Utd
11. Churchill
12. Phoenix
13. East Donegal Sboys
14. Northend Utd
15. Institute
16. Drumbar
17. Oliver Plunkett FC
18. Inter Revolution USA
19. Newry Utd
20. Bushmills Youth
21. Bertie Peacocks
22. Beann Mhadaghainn
23. Coleraine FC
24. Newhill

Click on each group to see its fixtures

A

Team P W D L GD PTS
Hearts 3 300 17-0 9
Kells Blackwater 3 201 13-2 6
East Donegal Sboys 3 102 7-6 3
Beann Mhadaghainn 3 003 0-29 0

B

Team P W D L GD PTS
Maiden City 3 300 12-3 9
Limavady Utd 3 102 5-5 3
Oliver Plunkett FC 3 102 3-6 3
Newry Utd 3 102 2-8 3

C

Team P W D L GD PTS
Derry City 3 210 12-3 7
Willowbank 3 210 8-3 7
Bushmills Youth 3 102 5-10 3
Newhill 3 003 0-9 0

D

Team P W D L GD PTS
Finn Harps 3 300 18-2 9
Carlisle Utd 3 111 19-4 4
Institute 3 111 3-5 4
Bertie Peacocks 3 003 0-29 0

E

Team P W D L GD PTS
St Catherines 3 201 8-7 6
Churchill 3 201 6-7 6
Northend Utd 3 102 4-4 3
Inter Revolution USA 3 102 9-9 3

F

Team P W D L GD PTS
Ballymoney 3 210 9-2 7
Phoenix 3 201 8-5 6
Drumbar 3 111 6-7 4
Coleraine FC 3 003 0-9 0

Cup

1-8  
Finn Harps (D/I)
2088 2-0
St Catherines (E/I)
  
Maiden City (B/I)
2089 0-1
Kells Blackwater (2b2)
  
Derry City (C/I)
2090 2-0
Ballymoney (F/I)
4/0  
Hearts (A/I)
2087 4-0
Willowbank (1b2)
1-4  
Hearts (Winner 2087)
2091 1-2
Finn Harps (Winner 2088)
  
Kells Blackwater (Winner 2089)
2092 1-4
Derry City (Winner 2090)
5-8  
Willowbank (Loser 2087)
2093 0-3
St Catherines (Loser 2088)
  
Maiden City (Loser 2089)
2094 2-0
Ballymoney (Loser 2090)
1/2  
Finn Harps (Winner 2091)
2095 0-1
Derry City (Winner 2092)
3/4  
Hearts (Loser 2091)
2097 5-0
Kells Blackwater (Loser 2092)
5/6  
St Catherines (Winner 2093)
2096 0-5
Maiden City (Winner 2094)
7/8  
Willowbank (Loser 2093)
2098 2-2 pen (1-4)
Ballymoney (Loser 2094)

Plate

9-12  
Churchill (4b2)
1233 1-3
Carlisle Utd (5b2)
  
Phoenix (3b2)
1235 0-3
Limavady Utd (6b2)
9/10  
Carlisle Utd (Winner 1233)
1536 4-5
Limavady Utd (Winner 1235)
11/12  
Churchill (Loser 1233)
1538 4-0
Phoenix (Loser 1235)

Rosebowl

13-16  
Institute (2b3)
1230 0-1
East Donegal Sboys (3b3)
  
Drumbar (1b3)
1234 1-2
Northend Utd (4b3)
13/14  
East Donegal Sboys (Winner 1230)
1529 2-1
Northend Utd (Winner 1234)
15/16  
Institute (Loser 1230)
1531 3-2
Drumbar (Loser 1234)

Shield

17-20  
Oliver Plunkett FC (5b3)
1228 1-1 pen (4-1)
Newry Utd (2b4)
  
Bushmills Youth (6b3)
1229 1-5
Inter Revolution USA (1b4)
17/18  
Oliver Plunkett FC (Winner 1228)
1530 2-2 pen (5-3)
Inter Revolution USA (Winner 1229)
19/20  
Newry Utd (Loser 1228)
1532 5-3
Bushmills Youth (Loser 1229)

Vase

21-24  
Coleraine FC (4b4)
1224 0-3
Beann Mhadaghainn (5b4)
  
Newhill (3b4)
1231 0-3
Bertie Peacocks (6b4)
21/22  
Beann Mhadaghainn (Winner 1224)
1534 0-5
Bertie Peacocks (Winner 1231)
23/24  
Coleraine FC (Loser 1224)
1539 3-0
Newhill (Loser 1231)